| Alexandra2345 a întrebat:

Salut la toti! aceasta este continuarea istoriei mele.cine va fi cointeresat de la inceput lasa sa citiasca intrebarile precedente ca sa inteleaga mai bine, vreau sa ma ajutati ca sa-mi deschid ochii la realitate, am 1 luna jumate de cind m-am despartit de fostul prieten. pina acum nu-mi vorbea, nu ma saluta. Iata a sosit o zi cind avem serata la colegiu de 8 martie. el statea din urma mea asezat pe scaun tot se uita la mine asa vorbia cu prietenele mele le innebunia ca sa-mi faca mie in ciuda si iata si pe mine ma atingea ma sufoca cu prietenul lui, eu "infuriata"i-am spus sa-mi dea pace si cind in cele din urma a inceput o melodie vesela m-am dus am invitat profesorii la dans, dansam vine el si ma apuca de mina, am ramas socata nu-mi venia a crede de intimplate, caci si acum imi place de el, dansind ma stringe de mine si se uita la mine c-am de multe observaser-am, dar eu nu-i raspunsese cu aceeasi am luat mina imi asezasem parul si cind am dat-o la inapoi el iarasi continua, s-a terminat dansul atunci cu greu mi-a dat drumul. Ce ar insemna asta? apoi asa se uita la mine, a doua zi nici nu ma salutase, dar eu cuspernate totusi credeam ca se va schimba ceva~ajutati-ma va rog!

2 răspunsuri:
| Adelinesmile a răspuns:

Mi se pare ca se cam joaca cu tine si cu sentimentele tale. Imi pare sincer rau, dar are cam multa incredere in el si este constient ca arata bine. cam de aici rezulta faptul ca flirta cu prietenele tale. De asemenea, mai stie si ca inca il placi / iubesti si de asta continua sa se " joace". Incearca sa pari neinteresata, dar daca vezi ca mai incearca sa aiba o relatie cu tine, raspundei usor.

| jhonny999 a răspuns:

Este un tip posesiv, daca vei continua relatia cu el te va trata ca pe un obiect.