| lovecik a întrebat:

Stiti,el inca nu vb cu mine,dar cind cel mai bun prieten a lui ma anina si nu imi da pace el se uita foarte lung,plus la asta astazi,eu am fost prezentatoare la o serata si cind prezentam, el ochii de la mine nu shii lua, dar cind vorbeam cu un prieten si el era acolo se uita drept la mine....Eu asta nu inteleg, da multi imi zic ca este timid ca sa incerc sa fac eu primul pas...Dar parca mie frica.Si nu stiu ce sa fac, ajutati-ma va rog.;*(

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este timid sau pampalau?

| Vix999 a răspuns (pentru neutrino):

Oricare din ele ar fi... rezultatul e acelasi laughing Tot pe umerii sexului frumos cade tot greul big grin

| neutrino a răspuns (pentru Vix999):

Nimeni cu scaun la cap nu neaga acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intinde-i fata mana, deschide-i calea, da-i ocazia. Da vezi ca-s cam tantalai si se prind greu.

| rralukk a răspuns:

Probabil ar trebui sa il intrebi dc se uita asa la tn...shi daca te place sau ceva, e mai simplu, decat sa pierzi timpul sau ocazia. depinde si de tine daca iti place sau nu de el
!

| lovecik explică (pentru rralukk):

Pai asta e si problema, ca mie imi place ft mult de el...Dar el asta o aflat.

| rralukk a răspuns (pentru lovecik):

Pai si daca iti place de el dc nu faci nimic? probabil se uita asa la tine deoarece te place si el, ar trebui sa il intrebi!