| MikeNo1 a întrebat:

Vreau prieteni harinici pe farmerama.ro, ma numesc tumedicoenmadera si am level 38, am nevoie de prieteni(vecini) ca sa imi golesc buruienile si pietrisul de pe pasunea salbatica. Si o intrebare: ai nevoie de 18 prieteni care nu trebuie sa fie neaparat activi ca sa ti se duca pietrisiul si buruienile de pe pasune, sau sa ai un anumit numar de vecini activi?

1 răspuns:
| DenysaLove a răspuns:

Dap pot fi si utilizatori inactivi pentru a nu-ti mai aparea pietre etc:*
la multi ani >big grin