| anonim_4396 a întrebat:

Salut lumeeee! Vreau sa va cer si voua o parere. Ideea e ca la mine la ora de sport se joaca numai fotbal si toti astia de la mine sunt foarte violenti. Mi-am rupt mana o data si m-am accidentat de nenumarate ori. Cum as putea evita asa ceva? Adica sa nu mai fac sportul nu e o solutie, dar totusi vreau sa termin liceul intreg. Fara raspunsuri gen "fii si tu barbat" sau din astea ca sunt cam satul de asa ceva. Ofer FUNDA!

1 răspuns:
| BeckhamRZM a răspuns:

Încearcă să faci ceva să te ferești sau să joci mai bine, antrenează-te un pic! Ai în liceu numai țărănoi care intră urât, da, știu despre e vorbești. Dacă tot nu încetează, închide-le botu'. Ori se joacă frumos, că până la urmă este doar un joc, ori să dispară. Nu se joacă pe bani!