| CoSm1n95 a întrebat:

Salut luna vitoare aniversez un an de cadn sunt cu iubita mea si v-as ruga sa imi dati cateva idei pentru un cadou frumos, problema e ca eu i-am loat o gamada de catouri inel ceasuri bratari lanturi tablouri cu noi si haine multe si nu mai am idei si mai ales ca e aniversarea de un an as vrea sa fie ceva frumos. Ma puteti ajuta va rog happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O cină în doi este suficient.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Daca deja ai trecut de nivelul haine, ceasuri, bijuterii, acum este vremea unei masini germane, preferabil rosie.

| Exilee a răspuns:

Ce imbatraneste cel mai repede? Recunostinta si ar fi bine ca ea sa urmeze aceasta idee... in caz contrar, te compatimesc. I-ai putea lua flori si sa mergeti in preajma unei zone pentru avea o vedere romantica la adresa unui apus de soare. Lucrurile naturale sunt mult mai bune si pretioase decat cele materiale.

| onix33 a răspuns:

Pai depinde cum vrei sa te organizezi...

- poti sa scapi ieftin cu o scrisoare de dragoste si un trandafir
- daca ai mai multi banuti poti sa ii cumperi si ceva pe langa
- poti sa faci o seara romantica: cada cu spuma, sampanie etc... putina muzica... daca te ajuta poti sa ii cumperi si asta http://www.gadgetworld.ro/......proof.html

Idei avem, depinde de tine ce vrei sa ii oferi;)

| devor a răspuns:

O cina.Pregateste-i ceva de mancare si ceva dulce.Da-i niste flori(de preferat trandafiri sau ce stii ca-i place ei) si e de ajuns.Fa-i o declaratie de dragoste.