| BitKode a întrebat:

M-am apucat de sala si as vrea si eu un program de antrenamente. Asta e singura sala de pe raza orasului meu si nu prea poti lucra cu un antrenor deoarece vine si imi zice ce exercitii sa fac, apoi pleaca sa le explice si la altii si pana vine iar s-a terminat programul. As vrea o dieta prin care sa obtin un abdomen plat si un program de antrenament ( mai intens pentru piept si abdomen va rog) Am 15 ani, 188 cm si 90 kg. Va multumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| AlicefromWonderland15 a răspuns:

E foarte important sa bei multa apa si sa mananci fara grasimi/uleiuri. Trebuie de asemenea sa stii cum sa combini alimentele