| anonim_4396 a întrebat:

M-am certat cu cea mai buna prietena. Un baiat de care ii place mi-a dat sa-i dau add pe mess si eu i-am zis in gluma "uite, am id lu X in lista" si s-a suparat straight face. I-am explicat ca nu stiam, ceea ce e adevarat, ca ii place de el si nu am facut intentionat sa ii zic de id. Si tot nu ma crede. I-am spus in toate modurile posibile ca daca stiam nu ma bagam. Desi ma cunoaste si stie ca nu sunt genu ala de fata nu ma credesad ce pot sa fac? O fi cam incurcata povestea dar va rog dati`mi un sfat :-s

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

1. Si pe mine ma cheama Anda! love struck love struck love struck

---> Ar trebui sa` vb. cu ea si sa-i spui : ''Suntem cele mai bune pritene de cand ma stiu, iar tu nu ai incredere in mine? Sunt foarte suparata!''.

----> Cred si eu ca este o intriga acolo, o cearta este posibila, dar sper ca nu se va intampla! :::

---> Sper ca te-am ajutat cat`de`cat. :::

4 răspunsuri:
| NorbO a răspuns:

Intreab-o daca dintr-o neintelegere ea vrea sa te piarda.

| euI a răspuns:

Laso un timp pana ii trece

| KiDdAReA a răspuns:

Vorebeste cu ea spune'i cum sta treaba sunt sigura ca te va crede si arata'i ce ai vb cu acel baiat pe mess sa vada ca uh chiar nu ai nimic cu el nu stiu c sa-ti zic e nasolstraight face totusi incearcastraight face sau daca nu las'o o zi 2 si pe urma te va cauta ea cand va sti ca uh ai avut dreptatestraight face si o sa'si ceara scuze! parerea meahappy

| MeAlly a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa il rogi pe acel baiat sa ii spuna ca nu te cunoaste sau chestii de astea