| WhMan a întrebat:

Salut m am mutat intr un liceu plin de fete dragute. As vrea si eu sa va intreb cum as putea sa ies in evidenta? sa fiu observat de ele

Răspuns Câştigător
| DiiiaDy a răspuns:

Pai si pentru ce vrei sa iesi in evidenta? mai bine faci asta pentru o fata pe care o placi decat pentru toate pitipoancele din liceu.In primul rand nu se merita pentru ca nu toate te vad la fel si in al 2lea rand o singura persoana ar fi mai usor de impresionat si te-ar observa mult mai usor.Am intalnit multi baieti care vroiau sa iasa in evidenta pentru fetele din liceu si pur si simplu ma dezgustau,mai mult ma atragea un baiat care statea in banca lui, stia sa vorbeasca, sa glumeasca, sa rada, dar cu timpul iti vei da seama singur ca nu ajungi nicaieri daca iesi in evidenta:*

10 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Fii tu insasi nu iti lua figuri.

| CrazyTeenager a răspuns:

Schimba o vorba, doua cu ele, daca nu iesi prin aspectul fizic ( stilul vestimentar, freza ).

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In nici un caz facand pe saltimbancul.Cauta sa fi cat mai ingrijit, frizura, unghii curate, un miros foarte usor de parfum.Ca atitudine incearca sa fi comunicativ cu colegii, sa ajuti cand e nevoie, sa fi tolerant cu greselile lor. Fetelor le plac baietii astia si te v-or remarca ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poiii baga-te in seama cu ele. apoi ignora-le ceva timp apoii din cand in cand. Si sa mai smecheras nu un pampalauu

| DiiiaDy a răspuns:

Mie mi se pare o prostie sa iesi in evidenta cu ceva, eu ca fata nu prea sufar baietii care vor sa fie in centrul atentiei.Fi cat mai natural nu fi ceea ce nu esti pentru ca vei avea mai multe de castigat.Fi mereu ingrijit si sa arati mereu bine.Te pup.

| WhMan explică (pentru DiiiaDy):

Crede ma ca am fost cat mai normal posibil in ultimul timp. si am zis ca poate nu e suficient. Nici mie nu imi plac cocalarii care se dau la fete si vor sa fie in centrul atentiei.

| WhMan explică (pentru DiiiaDy):

Doamne, de ce nu ai fost tu in Craiova? laughing chiar cum zici tu. (Stau in banca mea) decat cu prietenii mei nu incerc sa fac show, dar pacat ca asta nu este indeajuns pentru "ele" laughing, M-am exprimat gresit in intrebare eu nu imi place sa ies in evidenta ca sa vreau acest lucru evit locurile aglomerate. Multumesc pentru tot sper sa mai vorbim happy

| DiiiaDy a răspuns (pentru WhMan):

Pai si pentru ce vrei sa iesi in evidenta? mai bine faci asta pentru o fata pe care o placi decat pentru toate pitipoancele din liceu.In primul rand nu se merita pentru ca nu toate te vad la fel si in al 2lea rand o singura persoana ar fi mai usor de impresionat si te-ar observa mult mai usor.Am intalnit multi baieti care vroiau sa iasa in evidenta pentru fetele din liceu si pur si simplu ma dezgustau,mai mult ma atragea un baiat care statea in banca lui, stia sa vorbeasca, sa glumeasca, sa rada, dar cu timpul iti vei da seama singur ca nu ajungi nicaieri daca iesi in evidenta:*

| ionghidonHD a răspuns:

Un zambet si Un miros de parfu foarte foarte tare, bun, scump, nu cred ca va rezista vreo fata sa nu sososteasca in ruma ta colegei ei ``Vai ce bine miroase si ce zambet, cu siguranta ma place ```` can asa gandesc fetele laughing) parerea mea

| MsSaytek a răspuns:

laughingincearca sa fi diferit fata de ceilalti sa ai alte pareri, alte idei pur si simplu sa fi cu 1 pas in fata "concurentilor"!

| WhMan explică:

Multumesc tuturor laughing