| Jhivago a întrebat:

Salut.Ma adresez celor care joaca Sa:MP(San Andreas Multiplayer)Caut niste scripteri sa stie sa faca un server sa aiba experienta in DM si Stunt.Eu am deja un server si vreau sal modific in gammemod daca vreti.Il facem poate el mai tare din Romania.Am sectiune pentru.donat.Daca vreti paltim si host nu-i problema.Cred ca si voi va-ti saturat sa primiti /warn sau sa av supuneti regulilor de pe alte servere. Ce ati zice daca ati fi Admini principali si ar dansa toti pe muzica voastra? Facem si forum, Site, Clan tot ce trebuie doar adaugati Y! M:gabelo_ala_din20 Sau 0757432972(Mentionati ca sunteti de pe TPU.RO)Multumesc pentru. timpul acordat.

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Am o intrebare, daca acest server este hostat 24/24
Sa imi trimiti un PM! Ca s-ar putea sa te ajut!

3 răspunsuri:
| Ra1NbOw24 a răspuns:

HostName: || ManiacX || The GodFather Server (0.3x) ||
Address: 89.46.222.149:7777
Players: 7 / 150
Ping: 5
Mode: ManiacX *@* GF v0.2
Map: San Andreas
Este un svr nou deschis cu un gameplay minunat, te invit sa joci si nu o sa regreti!

| b00lean a răspuns:

HostName: Real Zone RolePlay Original
Address: 89.39.75.111:7777
Players: x/ 100
Ping: 11
Mode: • Real Zone v2.0•
Map: San Andreas
Se dau lidere, si in cazul in care aduci playeri vei primi si admin.

| Andrei_Geani_1993 a răspuns:

Server sa:mp nou deschis, GM RPG, update-uri zilnic si fara bug-uri! IP:93.119.25.75:7777