| Jhivago a întrebat:

Salut tuturor.am o intrebare. Vreau sa-mi iau un telefon cu touchscreen cat de cat performant dati-mi cateva modele care le aveti voi.Sa fie ieftine si bune.Mentionez ca am un Sony ericsson K800i cu incarcator card 512 m2 si cablu de date.Si vreau sa ma combin cu cineva de aici.Sunt din galati! Pt contact 0757432972 sau Y! M:gabelo_ala_din20(Mentionati ca sunteti de pe TPU.ro)Salut!

2 răspunsuri:
| pinkmouse375 a răspuns:

Este bun Nokia 5530, eu personal am avut, si i l-am dat mamei mele dupa ce l-am schimbat, este destul de bun si are o gramada de aplicatii interesante. In caz ca ai probleme cu aruncatul sau chestii din astea, te anunt ca o sa reziste laughing si mai ales spre deosebire de alte telefoane, softul este mai rezistent. Si este mult mai rezistent decat Nokia 5800...In orice caz nu te sfatuiesc sa-ti cumperi LG sau Samsung, sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?:X big grin

| Dazzzie a răspuns:

Hm
un telefon cu touchscreen.
pai eu am LG KP500.
si tin sa mentionez ca il am de jumatate de an si e foarte bun.
si nici foarte scump.
eu in vara l-am luat cu 500 ron
cine stie cat mai e acum
sau LG KP 501.
sau corby happy
destul de populare si destul de bune si au un pret convenabil.
bafta.