| GheorgheGino a întrebat:

Ce greutate si inaltime aveti? Practicati sport si ce mancati cum mancati ore m-am referit

Răspuns Câştigător
| PașaHassano a răspuns:

Sunt mai slabut asa, am 178 cu 87 de kg. Practic box si recent m-am apucat si de sala, asa se intampla cand ai prea mult timp liber.
Dimineata : mi-am facut lapte cu cereale fitness
Peste 2 ore : 120 g de piept de pui in vid, 50 g cascaval, un iaurt si 2 felii de paine
Inainte de sala : jumate de piept de pui, 3 oua, 1 iaurt si 100 g de mazare si 20 de g de Wpi natur
Dupa sala : un smoothie cu 1 banana, 2 mere, 2 lingurite de quinoa, 50 g fructe confiate, 2 kiwi
Si imediat cum ajung acasa, norocul meu ca sala e aproape : jumate de piept de pui, 100 g mazare, un iaurt si 25 g de cascaval
Inainte de antrenamentul la box : peste cu 50 de g de mazare, 1 iaurt, 25 g de cascaval, o felie de paine
Dupa antrenament bag 20 de g wpi laughing

Cam asta-i programul zilnic, ce mai schimb garnitura si mananc mai rar oua. Sambata si duminica ce prind mai putin sa bag in mine.
Nu monitorizez orele de masa, imi permit sa mananc cand doresc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei mananc mancare, nu ore.

Răspuns utilizator avertizat