| mihaibubu1234 a întrebat:

Salut ma cheama Mihai si sunt elev in clasa a VII-a.Am o problema nu ma inteleg bine deloc cu colegii toti ma bat,isi bat joc de mine,imi pun porecle, ma injura cum ar venii sunt fraierul clasei.De exbig grinaca un baiat isi bate joc de mine eu nu am ce sa ii zic ca ma bate va rog frumos spuneti-mi ce as putea face sa rezolv aceasta problema.A da si era sa uit sunt pacifist si fetele ma bat.

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Spune-le parintilor si dirigintelui sa nu devii fraierul din curtea scolii! Bafta!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Las ca la anul te duci la liceu si scapi de ei, dar daca ai sa fii asa de moale o sa o iei de la capat si acolo

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Pe bune,, despacifica-te''.Fii barbat eu zic sa faci un sport ceva... ca sa intri si tu in gasca baietilor

| GigiMenta a răspuns:

Alerteaza un professor, este inadmisibil ce se intampla si ar trebui sa ia masuri imediat.

| mihaibubu1234 explică (pentru GigiMenta):

Da crezi ca nu am facut asta dupa ce i-am spus dirigintei m-au lasat in pace pana sau terminat orele. Dupa m-au luat la bataie toti pe care i-am spus nu stiu ce sa mai fac

| GigiMenta a răspuns (pentru mihaibubu1234):

Du-te cu tatal tau la scoala happy baga frica in ei cheama pe cineva pune-l sa ii bata nu conteaza ameninta-i orice o sa te lase in pace