| 10han a întrebat:

Cum isi doresc fetele de liceu sau colegele de clasa sa fie un baiat? Sa fii smecher,adica daca cineva face baza de tine sa faci si tu de el, daca cineva e mai ``taran``(zice in loc de zeama zama, in loc de teava tava)tu sa il ei la misto, daca cineva te injura tu sa ii dai replici sa ii inchizi gura si sa rada ceilalti de el sau sa fii cuminte ca o fetita?
Si inca o intrebare:Am niste colegii care sut cam invidiosi pe mine, de exemplu astazi erau doi si ma dusei si eu si unu zice:`ùite venii si asta`` la care celalalt ii zice:``hai afara`` si plecara! Alte dati ma ia la misto(le mai dau si eu cate o replica) dar vreau sa imi spuneti si mie niste replici cu care sa ii fac de ras fata de ceilalti! De ce pot fii invidiosi pe ine?

1 răspuns:
| DryIce a răspuns:

Se vede ca esti oltean laughing Fetele pana la 20/25 de ani vor baieti smecheri ca sunt niste gaini si ele si nu isi dau seama pe ce lume traiesc. De la 25 incep sa caute baieti cu bani, cu salar, cu de toate etc. Tu mai bine pune mana sa faci facultate sa scoti bani ca fetele vin daca ai bani (atata le duce capul) asta este. Si lasa ce zic altii ca te iau la misto, numai daca te lovesc da si tu inapoi si supravietuieste pana la facultate de acolo se cumintesc majoritatea si vezi-ti de cariera. Daca incepi cu gagici din liceu la stadiul asta rami - de smecher falit sau hot sau homo mai nou sau drogat etc.