| dragutza a întrebat:

ma interesez de licee( sunt a 8 acum) si vreau sa stiu mai multe detalii chiar de la cei care invata acolo! ma gandesc la Liceul Mihai Vitezul si Liceul Nicolae Kretzulescu cine e de pe aici la aceste licee sa-mi zica si mie cum sunt profesorii, sunt uniforme.etc Kretzulescu e cumva liceu particular, ca am cautat pe net si nu gasesc prea multe informatii.multumesc

1 răspuns:
| madytza_7574 a răspuns:

In kretzulescu sunt eu, nu este particular, este economic, ai 3 profile la el : economic, turism si alimentatie si comert, este interesant liceul dar te anunt ca este si o tinutahappy profesorrii sunt tineri si de treaba, e mf liceul dar are cam multe regulihappy daca crezi ca le poti respecta eu te sfatuiesc sa te bagi in liceu astatongue merita:*

Succesee:*