| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma jucam azi in minecraft, pe mine de pe nick meu, m-au bagat in inkisoare. Am intrat de pe nicku prietenului meu ( eu stiam parola ) eu am mai intrat de pe el. La un momemnt dat prietenul meu a intrat si el in minecraft, cind a intrat a vazut ca eu sunt pe el. mi-a cerut sa ies, eu i-am spus ca inca 5 minute sa astepte ca faceam o casa acolo. dupa aia am iesit. El a intrat si mi-a inceput sa-mi strice toata casa mea mare, buna. M-am muncit pentru ea. L-am avertizat ca daca mai strica ceva o sa-i sterg contul de pe facebok, el nu ma auzit si mai departe strica tot ce vedea sad Eu i-am sters contul de pe facebook ( eu stiam parola de pa facebook ).
Acum imi pare rau de ce-am facut, dar cred ca el e vinovat ca a inceput sa strice casa. doar eu nu am facut nimic de pe contul lui pe minecraft. doar faceam acolo o casa. si l-am rugat sa astepte 5 min. dar el dupa asta a stricat casa.
M-am enervat asa de tare deoarece ca eu la casa ceea am muncit mult. ma jucam zile intregi, aveam sabie, armura. dar el tot mia stricaaat sad. Ce sa fac? ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Cu ce drept ai intrat in contul lui de minecraft? I-ai cerut permisiunea? Cu ce drept ai facut acea casa, desi a spus ca nu vrea?! E contul lui, el face ce doreste. Daca nu i-a placut ce ai facut, ii dau dreptate, chiar daca tu ai muncit la ea!
Si cu ce drept i-ai sters tu contul de facebook! Sincer, daca cineva mi-ar face asta, nu l-as mai considera "prieten". Si mai ai si tupeul sa spui ca el este vinovat! Sa-ti fie rusine!

| cristimihailov a răspuns:

As vrea sa spun ca esti un copil normal.

Dar as mintii rau de tot.