| Dutu7385895895759585957958585858585858585858585 a întrebat:

Salut, ma numesc David am 18 ani și iubesc o fata de 14 ani stiu ca e mai mică dar fetele se dezvolta mai repede, și as vrea sa o invit in oraș dar mi-e sa nu zică ceva mama ei ca e prea mică și chestii din astea. Eu o iubesc foarte mult așa ca nu as vrea sa o uit sa să-mi caut alta.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti e frica de maica sa? De lege nu?

| Turbo223 a răspuns:

O sa zica ceva, ea cand avea 18 ani nu se uita dupa baieti de 14 sau chiar mai putin.

| Voro a răspuns:

Nu prea e frumos la puscarie mosule

| Nemessys a răspuns (pentru Voro):

O invita in oras... Nu ii face nimic rau. Pentru asta s-ar puscarie sau ce? straight face

| Mrfear a răspuns:

E prea mica pentru tine. Daca ar fi fost putin mai mare nu ar fi fost o asa mare problema dar totusi 14.Si ce vrei sa spui prin fetele se dezvolta mai repede? Unele se dezvolta mai repede, nu toate.Cate fete de 14 ani nu arata de 20? Multe! Mama ei sigur va spune ceva daca o intereseaza copilul ei si se va gandi ca vrei sa intretii relatii sexuale cu ea (mai ales ca daca faci sex cu un minor care nu a implinit varsta de 15 ani... e naspa, indiferent daca minorul a vrut sau nu).Ea te iubeste macar? 4 ani diferenta nu e asa mult, intre parintii mei sunt 12 ani diferenta, doar ca la varsta voastra si intre 14 ani si 16 ani e diferenta da pai 14 si 18? Mai incolo anii nu vor mai conta asa mult.Totusi nu inteleg care e intrebarea...intrebarea e ca nu sti ce sa faci in privinta mamei? Stiu o fata de 13 ani care sta cu unul de 18 ani, iar mama ei nu a comentat, ciudat. Daca o iubesti asa mult de ce nu o mai lasi sa creasca macar 1 an sau 2? Totusi fiind deja major ar trebui sa o astepti macar pana la 18 ani.

| AlexandraAG a răspuns:

Invit-o in oras pe fata si comporta-te frumos cu ea. Cand o aduci acasa, vorbeste cu mama ei.