| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma numesc Ionut si am 19 ani, de cam 7 luni m-am apucat de fumat si sincer e groaznic, numai support si dau bani degeaba... si ma simt rau din cauza lor, dar totusi iubesc să fumez, si m-am gandit să imi iau tigara electronica dar fara nicotina + iubesc aromele la tigari sau narghilea, deci sunt foarte incantat de idee, (va-s ruga să nu raspundeti daca nu stiti sau ati incercat) as vrea să stiu gen daca esti daunatoare? tigara electronica dar fara nicotana, doar diferite arome, si gen ce trebuie să schimb la ea sau ce trebuie să tin cont in afara ca trebuie să o incarc si să ii pui e lichid, si in general care este parerea voastre despre aceasta tigara electronica?

1 răspuns:
| axterix a răspuns:

Ba frate rau nu ti face doar daca fumezi zilnic pana la un an jumate da nu te ajuta s-a te lasi de tigari e pur si simplu o tampenie vezi cand ajungi la un an s-a te lasi ca de la un an jumate faci apa la plamnai
Daca postezi in mod repetat intrebari sau raspunsuri cu greseli de scriere, risti s-a ai contul suspendat sau anulat