| Mediocrul123 a întrebat:

Daca fumez lichid fara nicotina din tigara electronica imi va dauna cu ceva?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice chimicale bagate in organism dauneaza si mai ales plamanilor care sunt sensibili.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident ca dauneaza, tigarea electronica dauneaza chiar mai mult organismului decat cea normala, chiar daca nu contine nicotina.

| Alejay a răspuns:

Sunt persoane care s-au ales cu apa la plamani de la tigarea electronica, Ironia este ca acest efect apare relativ rapid la multi.
Ori fumezi normal ori nu mai fumezi, alegerea este a ta.
Concluzie, dauneaza desigur si tigara electronica.

| caty201232123 a răspuns:

Frate pe toata lumea pe care vei intreba va zice nu deci hai sa itit explic am 14 ani iar nicotina dauneaza si duce la dependenta o tigare electonica e m ai sanatoasa dar atunci cand ai in licgid nicotina vei trage fum cu putina nicotina care va dauna cel m ai bine cautati o aroma preferata fara nicotina nu i nimic pe care te afecteaza dar risti sa pierzi rezistenta la alergat