| maruntzika a întrebat:

Salut,ma numesc Mya am 19 ani..maine este ziua unei prietene (implineste 18) adica inainte prieteneam suntem vecine dar de cind ne-am dus fiecare la invatat dupa clasa a 9 ne-am despartit si ea s-a legat cu o gasca de fete si baieti care rokeri sunt si lezby pe acolo si ea s-a stricat oleaca la cap s-a facut si ea lezbianca. vorbesc cu ea in continuare dar oricum nu suntem cum eram inainte prietenea de mici..si m-a invitat la ziua ei maine seara la o baza de odihna vor fi numai fete haha eu va povestet toata povestea ..nu styiu ce sa-i daruiesc sincer ajutati-ma cu sfaturi!(catare imi fac griji sa nu se dea vreo una la mine pe acolo) inca raminem pe noapte big grin merci dau funda celui mai bun raspuns sau celei mai bune idei ce cadoubig grin

Răspuns Câştigător
| dArKcHiLd1 a răspuns:

Păi:
1. Ca, cadou ar trebui să-i dai ceva de îmbrăcat. O fustă, o bluză, nişte pantaloni scurţi sau lungi etc. Poţi să-i iei şi accesori: O poşetă, o eşarfă, o brăţară drăguţă în mai multe culori.
2. Cu fetele ar trebui să te împrieteneşti. Toată lumea are nevoie de prieteni chiar dacă sunt diferiţi de tine. Şi dacă o fată filtrează cu tine îi spui că nu eşti lezbiancă şi că vreţi să fiţi numai prietene.
Sper că te-am ajutat! :* happy

4 răspunsuri:
| ღAncaღ a răspuns:

Ei bine, daca ai observat (in special eu una), toate raspunsurile la intrebarea ta sunt legate de amintiri si poze, albume etc. Daca pana la urma ati fost foarte bune prietene, nu ar fi rau sa-i rascolesti amintiri din trecutul vostru, facand un CD cu un colaj >ideea lui Stauuu< asta ar emotionao si nu strica deloc happy, daca vrei numai decat ii poti lua ceva simbolic. Da, si in legatura cu..."agatatul" laughing eu il locul tau, de indata ce ajung in casa ii spun: "Nu sunt lezbi, ca sa stiti".

| Madaliina0Mka a răspuns:

Poii daca as fi in locul tau, i-as duce un colaj...Cu pozele de cand erati prietene buune.Si cu dat-u la tine..Nu le baga in seama. Funda?

| Arihanna a răspuns:

Nu conteaza ce-i daruiesti, cat timp e din inima.Ai putea sa-i dai un cadou care sa-i aminteasca de vremurile cand erati prietene apropiate.

| sEnNzZZzaTyE a răspuns:

Pai iai un lantisor cu numele ei sau cu numele vostru sau o bratarica sau fai un album cu toate traznaile voastre sau amintirile in caz daca ai poze daca vrei sai iei un plus mare de tot o suzetica nu stiu sper ca te-am ajutat! Funda big grin