| Robert_4669 a întrebat:

Ma numesc Silviu sunt din targoviste am 13 ani maine-poimaine! si sunt plinutz la fata(falci)... burata si tatzelecrying( vine vara si stiti cum este la strand alea alea. nu's genu de tocilar sau unul mai retras imi plae fotbalul sunt intr-o gasca cunoscuta. vreau sa dau jos! in spc tatzele nu's foarte mari dar nu imi place. dau funda pentru cel mai bun rasps.Multumesc

Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

Regim: carne de pui, peste, lactate, fructe la greu, fara dulciuri, nu manca seara si fa un pic de misckare ziua

1 răspuns:
| Patrik a răspuns:

Renunta la dulciuri si fa miscare happy