| rororef a întrebat:

Hei TPU :* maine si poimaine vreau sa ma duc la strand pentrh ultima oara in vara asta...credeti ca e vreme buna de balaceala, nu neaparat de bronz..cate grade vor fi? fundoi! happy

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Depinde unde anume te afli. Chiar vrei sa-ti dam noi prognoza pentru tot globul?
Ai putea sa spui si tu macar o tara, daca nu un oras (ca asta e greu!), ca sa ne mai restrangi aria de cautare.

| rororef explică (pentru ardnaxur1961):

Phai stau in Bucuresti si strandul la carr vreau sa ma duc se numeste waterpark si e in otopeni...happy

| HelpMeNow a răspuns:

De vreo 4 zile ploua doar seara, incepe pe la 8-9 si se termina spre dimineata, iar ziua mori de cald, insa e cam degeaba, apa aceea trebuie curatata/filtrata + ca totul va fi ud ( iarba, sezlonguri )... nu cred ca ai noroc, asteapta sa treaca saptamana asta, dupa aia vine vremea buna

| lacrima15 a răspuns:

Maine peste tot o sa plua asa ca nu cred ca o sa poti face baie! Uita-te la starea vremii!

| RisenLight a răspuns:

Eu iti recomand un bazin acoperit pentru zilele astea big grin laughing

| XanderCagex a răspuns:

Zilele acestea s-a anuntat ploaie!
Deci vor fi intre 15 si 30 grade