| blue-star a întrebat:

Ma pot suna cineva cu un numar ascuns.Cum pot sa aflu numarul?

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Daca esti pe abonament te duci la ei si ceri un desfasurator si il poti afla

6 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Pai daca te duci la politiehappywinking

| Monycina a răspuns:

Nu stiu... un sfat : mai bine numai le raspunde celor cu numar ascuns fiindca din mometan de dau cu "numar acuns" automat ascund ceva. mai bine nu le mai raspundewinking

| Monycina a răspuns:

Nu stiu

| Monycina a răspuns:

Dar sfatul meu ar fi urmatorul : daca te suna cineva cu numar privat nu mai raspunde, automat ei au ceva de scuns si mai bine nu le mai raspunzi

| blablablasigatacamaplictisesc a răspuns:

Nu poti.Doar daca te duci la politie si nu cred ca ai vrea:*.