| PopescuAntonioGiuliano a întrebat:

ma puteti ajuta cu ceva deci...eu am mustață si de fiecare dată când o iau imi tai alunita pentru ca este fix lângă buza nu stiu ce sa fac pentru ca nu vreau nici sa o scot

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ocoleste-o.
Cumpara-ti un aparat de ras mai ingust, sau foloseste un 'din ala pentru perciuni', cu baterii, ca sa iei mustata in jurul alunitei, sa nu te mai apropii cu lama atat.

1 răspuns:
| Sk21 a răspuns:

Ai putea folosi benzi sau crema deplilatoare. Sau mergi la salon sa se ocupe cineva mai grijuliu de mustata ta?