| ParfumFrantzusesc a întrebat:

Ar arata bine o alunita langa buza cu negru?

6 răspunsuri:
| Linda100 a răspuns:

Da, eu am una naturalabig grin

| Linda100 a răspuns:

Nu neaparat, consulta un doctor, fiecare are raspunsuri diferite. te incurci. Daca medicul sugereaza ca este periculoasa o poti scoate, Mie-mi place ft mult alunita mea, nu stiu ce m-as face fara ealaughing imi place la maximbig grin.

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Nu. Chiar deloc

| maria2003 a răspuns:

Depinde de fata.fa-ti prima oara cu creionul.si daca iti place poti sa iti faci.Se poarta acum alunita,

| maria2003 a răspuns:

Dap.este periculos. poate sa fie cancerigena.:O

| ParfumFrantzusesc explică:

Si eu o am dar ma gandesc sa o scot nu e vreun pericol daca e neagra?