| Claudiu2895 a întrebat:

Ma tot suna cineva cu privat de aproape o saptamana, ma suna si nu vorbeste si eu mor de suparare cand vad ca nu zice nimic. Ma daca ma suna sa zica dracu ceva nu sa stea ca muta/mutul in telefon asta ma dispera foarte tare! Vreau doar sa imi spuneti cum imi fac un grup in care doar persoanele pe care le selectez eu sa ma poata suna, sau cum pot face sa nu ma mai sune cineva cu privat? Va rog un raspuns cat mai repede.

4 răspunsuri:
| Angel_8399 a răspuns:

Intrii in setarile de la telefon -> setari apel ->setari comune ->respingere apel -> refuzare: on -> lista refuzatilor: fara ID apel(nr privat sua necunoscutlaughing :*happy BFThappy!

| Reyyes a răspuns:

Spune-i ca il/o dai la Vodafone sau pe ce retea esti si ai sanse sa iti vorbeasca crede-ma merge

| Claudiu2895 explică:

Angel_8399 Am un Nokia e in engleza si nu gasesc setarile astea.
Si Yxalex nu cred.

| DenDi a răspuns:

Si pe mine ma bantuie Miranda si nu ma mai vait. Taci si inghite!rolling on the floor