| DoarEu252 a întrebat:

Imi place de un baiat cam de 2 ani. El este cu 2 ani mai mare ca mine. Acum 2 ani de revelion, chiar daca avea prietena, dansa mai mult cu mine si imi tot zicea ca am un zambet care baga toti baietii in boala(sunt cuvintele lui). Vorbim si pe mess cand imi scrie el(cand vorbeam ne distram si imi facea complimente). Ii mai scriu si eu uneori dar nu vreau sa creada ca sunt disperata. Nu am mai vorbit demult cu el.
Locuieste in satul bunicilor mei(in vacanta) dar la liceu este in alt oras. Nu stiu daca ii place de mine. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Cretinu a răspuns:

Fato daca ti-a zis ca ai un zambet frumos inseamna ca simtea o atractie pentrutine, incearcati norocu, BFT tongue

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca vb cu el pe mess nu inseamna ca esti disperata, nu stiu ce sa zic....baiatul ti a aratat ca te place.

| SerbanElyan a răspuns:

Eu cred ca ii cam place shaorma! =]]
Da, as zice ca ii place, dar nu inteleg de ce ne dai amanunte despre satu` bunicilor daca vrei sa intrebi daca ii place de tine...

| Cristina00 a răspuns:

Ai putea sa imi comentezi postul dar eu nu sunt de acord cu chestia asta "a lasat'o pe aia pentru mine"...adica ma rog daca tie iti place de el asta e...dar sa nu te sperii daca o sa te caute vreodata vreuna sa se infinga in parul tau ca te'ai sarutat cu iubitul ei :* iti spun pentru ca stiu cat e de nasol sa iubesti sa il vezi in bratele alteia. Ma rog, era doar o mica paranteza. Oricum, da cred ca te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ii place de tine, poate nu asa de tare cum ai vrea tu, insa are nevoie de un impuls sa i se deschida ochii mai bine.

| mada1820 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el, in felul acesta iti poti da seama cu siguranta daca te place sau nu, dar eu cred ca te place din moment ce face tot felul de gesturi dar "nu te arunca cu capul inainte fara sa iti dai seama unde aterizezi", pentru ca mai tarziu ai putea sa regreti.

| xrebecutzax a răspuns:

Ca ii place de tine cu siguranta.

| Dulcica_Ana_1998 a răspuns:

Este putin probabil sa nu te placa daca este mai apropiat de tine decat iubita lui ar trebui sa ii spui in fata ce simti

| niky04 a răspuns:

Cu siguranta ii placi, odata ce ti-a spus ca ii place zimbetul tau, baietii in general nu fac complimente daca nu simt nimic...