| Zbanghiu a întrebat:

Salut.Maine incep liceul si m-am gandit sa pun o camasa cu maneca scurta,fara carouri,un vernil,mai de club, iar pe dedesubt un tricou.Am doua intrebari:
-pot purta tricou pe dedesubt cu aceasta camasa?
-daca da,cum sa fie tricoul(ce culoare, cu sau fara imprimeu)?

2 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Boboc puppy dog eyes si eu incep liceul devil bo$$. tricouthinking ori renunti la tricou.ori thinking iei tricou alb/negru/verde.lalal FARA imprimeu! [sau cu ceva simplu pe el]

| Gabytsu22 a răspuns:

Poti purta tricou dar sa nu fie o culoare care sa bata la ochi (verde rosu etc) ar fi bine tot vernil.Bafta!