| anonim_4396 a întrebat:

maine ma tund si as dori cam asa
http://1.bp.blogspot.com/......1600/1.jpg

dar cum sa-i explic celei care ma tunde?

5 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Ii spui ca vrei sa te tunda ca thailandezul respectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salvezi poza în calculator, apoi o bagi pe telefon și îi arați. ^_^

| FreakyChucky a răspuns:

Deci niciodata nu stii peste ce coafeza dai, poate tu ii explici ea nu intelege perfect si te face cum crede ea ca ai explicat.cel mai simplu du-i poza

| aceeasi a răspuns:

Eu as zice sa ii spui ca ai vrea sa pastrezi lungimea (presupun ca asta ai dori) si ca tunsoare se fie filat, cu breton pe o parte si cu mai mult volum in partea de sus...eu cam asa i-as explica. Sper sa iasa ce ti-ai dorit! Bafta!

| DaFuqOnexD a răspuns:

Pai fa o poza cu un telefon cat de cat bun...sau spune bretonul un pic intro parte si filat