| PattyxPaty a întrebat:

Maine merg in excursie cu clasa! Ce lucruri de baza ar trebui sa imi iau cu mine?!:]! Dau fundawinking!

Răspuns Câştigător
| DeeaUcideVisse a răspuns:

Pai depinde cat de mare e rucsacul :
1. Niste sandvisuri [sper ca am scris corect]
2. O sticla de apa de jumatate de litru, sau chiar doua.
3. Pastile : un algocalmin sau un NoSpa, pentru orice situatie.
4.Telefonul.
5. Niste integrame sau sudoku, pentru drum [daca mergeti cu autocarul]
6. Absorbante.
Si cam atat ar fi important
Succes

7 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Depinde si cat stai. In orice caz, nu ar trebui sa iti lipseasca cateva maieuri, 2-3 tricouri, pantaloni si o gecuta. In rest, pasta si peruita de dinti, parfumel. chestii normale.
Daca stai putin in excursie nu ar trebui sa iti iei n mii de bagaje. Ceva ce crezi tu ca e cel mai util.happy

| Izomer a răspuns:

Hei, hei! Lucruri de baza a spslaughing
In special o oglinda si o peri puppy dog eyes
Mancarica d drum, telefonul, aparatul foto big grin guuma de mestecat, rimelu si moneeey

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiloti

| PattyxPaty explică (pentru suntserios):

Cata inteligenta :]

| suntserios a răspuns (pentru PattyxPaty):

Pai aia sunt cei mai de baza. Ai nevoie de o geaca o imprumuti, ai nevoie de un tricou imprumuti, sa te vad eu cum imprumuti chiloti.

| PattyxPaty explică (pentru suntserios):

Vai ce amuzant esti rolling on the floor!

| ionut1134 a răspuns:

Bani si bani happy