| Loredana96 a întrebat:

Salut,mama mea e profesoara si ziua profesorilor e pe 5 octombrie.Ce cadou as putea sa-i fac?

1 răspuns:
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Poti incearca in magazinele King Art, sau Desidea daca ai, si cauti ceva ce i se potriveste. Depinde de caracterul ei. Sau in magazinele de rechizite, sa ii cumperi ceva mai special. Daca te uiti, sigur vei gasi.
Poti sa-i cumperi un mic penar, sau ceva in care sa-si tina instrumentele de scris, sau poti sa ii cumperi o agenda, unde sa scrie ce are nevoie de scoala, sau cum evalueaza elevii. Sunt o multitudine de variante, cauta tu una care crezi ca i se potriveste!