| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut,matusa mea de 81 de ani care zice ca suporta mai bine frigul decat caldura, EU NU VREAU SA MA INTORC PE VREMEA LUI MAI-IUNIE CAND AM AVUT ASA CEVA IN CASA. E adevarat ce spune ea ca daca nu e geamul deschis ea nu poate dormi? Ma mir cum de la 81 ani uita tot fix de geam nu, eu vreau sa ma obisnuiesc cu caldura ca nu o sa suport, la mare pe caldura asta la soare. Singura solutie sa incalzesc camera e sa stau toata ziua pe laptop cu toata aerisirea acoperita(de la laptop sa nu iasa collerul etc). Cel mai mult am avut la mine in camera 29 grade celsius, nu mai am cum sa o recuperez din cauza ca matusa mea doarme la mine in camera cu geamul deschis, ma deranjeaza exagerat. Acum sunt 25-26 grade celsius si nu am cu ce sa ma imbrac sa ma pot proteja de frig, mi-e frig rau. Ce fac ca matusa sa uite de geam? Ca am auzit va fi foarte frig dimineata. Eu pot dormi inchis si prefer asta, nu-mi place aerul proaspat, o urasc, e rece, imi place cel inchis, nu am incurcat sa stiti. Ca geamurile toate deschise noaptea si pana si in bucatarie(camera in care se gateste) daca stau jos e rece. Imi place foarte mult aerul uscat si cald.

Răspuns Câştigător
| Bozgi200 a răspuns:

Tu ești normal? Cum naiba sa acoperi aerisirea laptopului...îl poți strica, daca procesorul ajunge la 70 de grade + îți poți lua adio de la el.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Acum sunt 25-26 grade celsius si nu am cu ce sa ma imbrac sa ma pot proteja de frig mie frig raaau.
Tiroida!

| Andreeush a răspuns:

Spune-i bunicii tale că nu poți dormi cu geamul deschis.
De ce doarme la tine în cameră?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeush):

Asa e prin satele romaniei., crezi ca toti au camera lor?

| ZyRRe a răspuns:

Pai de ce doarme matusa ta cu tine? Anyway, inchide si tu geamul dupa ce adoarme, sau imbraca-te mai bine, ia-ti o pilota cand dormi si o sa fie ok.