| booogdanz a întrebat:

Salut, mi-a dat un prieten 2 petarde si nu stiu cum sa le aprind... uitati-va la poza http://i.imgur.com/q2Ahb.jpg
nu sunt folosite si e jumatate goala iar de la jumatate are un fel de capac de plastic.
cine stie? si scuzati categoria :D

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
In primul rand ai nevoie de un chibrit si se aprinde pe partea care nu este goala la chibrit si se arunca repedehappy vezi sa nu o tii in manahappy ca explodeaza

| booogdanz explică (pentru MeConstantine):

Mersi happy am mai avut petarde bombe stiu cum se aprind dar la asta eram confuz big grin

3 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Informatiile cele importante le poti gasi la postul de politie din apropiere!