| MaDiTau a întrebat:

mi-am bagat cercei ambele urechi laughing.dar din cand in cand mi se formeaza o bilute tare in urechea dreapta;;; imi poate spune cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Eu am una in urechea dreapta de cand ma stiu. Uneori apare, alteori dispare si port cercei de mai bine de 15 ani.Deci nu cred ca ar trebui sa te speri, e doar,, raspunsul" urechii fata de un corp strain.

2 răspunsuri:
| SweetyღGirl a răspuns:

Poate fi din cauza materialului din care e facut cercelul.Sar putea sa fi sensibil la fier si sa suporti doar aur sau argint.

| gheorny a răspuns:

Puurrrrooooooiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii