| AmxMod a întrebat:

Salut, mi-am facut cont pe e-drpciv si acuma mi-am uitat parola, da eu ma conectam direct ca mi-am salvat-o acolo, si acuma am tat incercat parole si nu mai mere, mi-am facut alt cont si alta parola dar tat pe id-ul ala si tat nu merge, scria ca datele au fost inregistrate si ca va fi trimis un e-mail da n-am primit nimica cei de facut. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

Continua sa verifici e-mailul happy si vezi sa cauti si prin Spam.

1 răspuns:
| Pop_Ioan_Pop_1981 a răspuns:

Am uitat parola