| trutescusabinslatina a întrebat:

Salut mi-am pus cercel in ureche exista riscu de a face cancer daca se infecteaza?! (e cam penibila intrebarea stiu)

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

Nu există un astfel e risc. În cel mai rău caz vei ajunge la medic pentru a-ţi dezinfecta urechea, dar nimic mai grav de atât.

2 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Salut! Nu mi se pare deloc penibila intrebarea. Revenind, cancer chiar nu stiu daca poti face...dar cel mai bine du-te la un doctor inainte de a-ti pune cercel, el usor-usor sigur iti va da raspunsul, pe care tu il astepti. Toate cele bune!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio legatura cancerul cu infectia, in schimb daca acea infectie nu tratata la timp si ajunge in sange atunci ai o problema