| nathan012 a întrebat:

Salut, mi-e cam jena sa va spun da, am o problema cu asiatici adica imi plac, aseara sora-mea asculta muzica de pe music chanel si stiti ca au ei orele alea like asiatics, si am intors putin capu sa ma uit si nu stiu cum, da nu am mai gandit timp de un minut nu stiu ce naiba ma apucase, parca eram in transa, deci cei care cunosc o asiatica, va rog lasati un mesaj sau lasati id-u de skype sau yahoo sau numele de pe twitter sau facebook si le caut eu.(mersi)

3 răspunsuri:
| FoxWitch46 a răspuns:

Hei si mie imi plac asiaticii nu stiu ce am rolling on the floor si tot asa as vrea sa cunosc pe cineva.Nu stiu, am pasiunea asta de mica si nu-mi explic de ce.E foarte ciudat.

| nathan012 explică (pentru FoxWitch46):

Da e foarte ciudat.

| FoxWitch46 a răspuns:

De fapt, cunosc una din Japonia pe facebook, Saeko Did si stie si putina romana.