| tudorhyt a întrebat:

Nu imi merge sa trimit mesaje in privat pe TPU si nu inteleg de ce. Ma poate ajuta cineva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti utilizator junior. Dupa 10 zile pe TPU si 100 de posturi devii membru senior si poti trimite mesaje. Dar poti trimite felicitari asa, e tot aia. Intra la profil si jos in stanga este " trimite felicitare"

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil esti membru junior, iar cei carora vrei sa le trimiti mesaje au setat sa nu primeasca mesaje de la juniori.