| r8driver a întrebat:

Chear nu ma poate ajuta nimeni...nu pot trimite mesaje pe privat.

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

De ce nu poti dai pe numele celui care vrei sa i trimiti mes vezi ca iti apare poza sum ea scrie trimite mes dai click apare timite mes subiectul,,, scrii ce vrei apoi scrii mes mai jos si dai iar clkik pe trimite si astepti pina iti apare mes trimis ok ia sa vad primesc mes de la tine?

2 răspunsuri:
| r8driver explică:

I-am scris Ralucai si nu me-a raspuns, problema este ca nu am putut trimite niciodata mesaje private.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii scrii Ralucai, o sa te ajute, acum 10 minute au fost probleme tehnice mai asteapta putin.