| ihavenoidealel a întrebat:

Nu ma pot decide. Tabletele au acelasi pret, 700lei. Este vorba despre Samsung Galaxy Tab 3 si Asus MeMo Pad HD 7 16gb. Eu cred ca as alege Asus, pentru ca are camera mai buna decat Samsung, bateria tine mai mult. As vrea mai mult pentru gaming, internet, poze. happy
Care este parerea voastra?

1 răspuns:
| FullDMG a răspuns:

Salutare!
Sunt mai multe medele de Samsung Galaxy Tab 3, dar daca este cea de 7mil inseamna ca este Samsung Galaxy Tab 3 T210. Daca este aceasta...iti recomand Asus, raport pret calitate mult mai bun. Bafta!