| wsereqd a întrebat:

Salut, nu mise misca gta 4 cum ar trebui si nu stiu de ce. am intrat pe site asta system requirement sa vad ce imi mai trebuie ca sa il joc si zice ca am tot bun dar la procesor imi scrie asta

Recommended: Intel Core 2 Quad 2. 4GHz, AMD Phenom X3 2.1GHz

You Have: Pentium(R) Dual-Core CPU E5500 @ 2. 80GHz

si asta

Upgrade Suggested: Unfortunately, your CPU does not meet this requirement

nu am procesoru pentru gta 4? sau trebuie instalat ceva? drivere? ( CU FUNDA daca rasp)

Răspuns Câştigător
| RobbiHH a răspuns:

Fundita?

2 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Eu stiam ca este recomandat Dual-core...
Eu am Intel Core 3 si nu merge extraordinar!

| RobbiHH a răspuns:

Pai daca scrie : Recommended: Intel Core 2 Quad 2. 4GHz, AMD Phenom X3 2.1GHz inseamna ca iti recomanda comp. alea si mai scrie You Have: Pentium(R) Dual-Core CPU E5500 @ 2. 80GHz adica u ai Pentium(R) Dual-Core CPU E5500 @ 2. 80GHz.Deci trebuie sa ai Intel Core 2 Quad 2. 4GHz, AMD Phenom X3 2.1GHz sau ceva la fel de bun. apoi iti mai spune Upgrade Suggested: Unfortunately, your CPU does not meet this requirement... trebuie sa-ti iei componente noi si mai bune,, daca ai nevoie de componente bune si nu stii ce componente sa-ti iei uite id meu de mess si daca este ceva imi dai un buzz si mesajul. roby.boss72 (id meu)