| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Salut.Nu pot sa imi dau seama daca o fata ma place.Adica o cunosc de cateva zile,eu si un prieten am iesit cu ea si prietena ei pe afara, le faceam sa rada.Seara vorbesc pana tarziu cu ea, iar aseara am vorbit 3 ore la telefon cu ea. Dupa ne-am intalnit de dimineata pe plaja.Prietenul meu o cunoaste pe prietena ei de mai mult timp,iar el zicea ca vrea sa ne puna impreuna, doar ca mi-a zis ceva de genu: ca doar eu stiu asta.I-am zis in gluma ca ma apuc de fumat la care ea a zis ca ma "bate".Dupa ea mi-a pus mana pe gropite. Oare ma place aceasta fata?

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Intreab-o ce reprezinti tu pentru ea, sau ceva de genul.Vezi ce i zice, apoi iti vei da seama daca te place, sau nu.

| Bufferia a răspuns:

Un mod de a afla este sa o cahinezi intr-un mod suptil cum ar fi cand se uita la cineva o intrebi :aaa iti lace de el? daca spune nu o intebi: de ce? daca spune nu e genul ei ceea ce se poate tu spui fiind nedumerit adica ce nu-ti placea? ea iti spune afli si o intrebi serios dar ce baieti iti plac?
daca te descrie, cand sunteti singuri ii spui ca o placi bine? pa pa

| Anonim098 a răspuns:

Asta u ar trebui sa stii, dar dupa spusele tale eu cred ca da...parerea mea.