| qwerty1234 a întrebat:

Salut, nu stiti vreun site/firma care sa cumpere calculatoare folosite? Sau ar fi cineva interesat sa cumpere un caculator? Procesor: Intel Core 2 Duo 2.80 ghz, 2 gb ram, placa video ati radeon hd3850, vreau sa il vand cat mai repede, daca e cineva interesat sau daca ma poate ajuta cineva sa il vand mai repede as fi foarte recunoscator.

1 răspuns:
| Defalt a răspuns:

Salut,dacă este vreun magazin de calculatoare și piese second-hand în zona ta te poți duce acolo, chiar se cumpără, întreabă-i pe ei și vezi dacă doresc.Baftă!