| RumPeLyK a întrebat:

Salut
Nu stiu daca chiar exista insa, se poate cumpara in Romania un
"Death Note" ca in anime?

17 răspunsuri:
| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Da ar fi tare...dar nu cred ca am cautat si eu si nu am gasit si l-am facut eu singur.Am cumparat un caiet studentesc cu coperta neagra si am scris "Death Note" cu "corectorul" laughing laughing.Si uite asa poti avea si tu un carnet de ala ca in anime.Vaii ce am scris pe acolo despre toti profesorii si de-a dracului nu au mai murit laughing.

| RumPeLyK explică (pentru Razviiiiiiiiii):

laughing
Am cautat peste tot... dar nu gasesc nici unde

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Http://www.399animeshop.com/anime/death-note/death-note-notebook.php da na nu este site romanesc si nu stiu daca ti.l trimite pana in Romania.

| Miauti a răspuns:

Vi la Nijikon si iti cumperi, in fiecare an au asa ceva

http://miauti.blogspot.com/

| RumPeLyK explică (pentru Miauti):

Nu am nevoie de anime-uri...

Caut chiar notebook-ul

| Miauti a răspuns (pentru RumPeLyK):

Da mai omule notebook-ul integrat cu cele 70 de reguli ale Death Note. Anul asta si anul trecut am dorit asa ceva dar pacat ca era scump.

| RumPeLyK explică (pentru Miauti):

Deci trebuie sa merg la Bucuresti sa il cumpar? sad

sau il pot cumpara de pe siteul acela de mai sus? daca da. imi dai Link te rog din suflet

| RoseQueen a răspuns:

As vrea eu! De-ar fi asa.Doamne,ce-as mai face cu el...

| RumPeLyK explică (pentru RoseQueen):

Da si eu as vrea unul
dar doar de forma ca stiu ca nu va merge laughing

| RoseQueen a răspuns (pentru RumPeLyK):

Stiu...Sa existe si sa functioneze(dar si cu efect invers)ar fi cu adevarat super!
Please, da-mi accept la cererea de prietenie!

| Bezea a răspuns:

Da poti sa comanzi de pe internet, dar din pacate nu functioneaza am incercat eu si as spune ca inca traiesc.

| RumPeLyK explică (pentru Bezea):

Bezea eu nu incerc sa omor oameni cu el... big grin
Doar sa il pot comanda... dar ti-l trimite pana in Romania de pe acel site? sau daca stii mi-l poti da?

MULTUMESC FOARTE MULT

| Didyshor29 a răspuns:

Http://www.mangashop.ro/......te-cu-pana Death Note ca in anime

| Lavi22 a răspuns:

Eu am gasit la otaku festival acum cateva luni si saptamana viitoare e nijikon deci s-ar putea sa gasesti acolo(nijikon se tine in Bucuresti)

| RumPeLyK explică:

happy
Am cautat si eu sincer... si nu am gasit nici unde

| RumPeLyK explică:

Deci nu stie nimeni deunde il pot cumpara nu? crying