| razvanule a întrebat:

nu stiu de ce dar de la un timp la messenger (yahoo) imi arata ca intra sau ies persoane pe care nu le am in lista sau chiar le am la ignore.(acolo unde arata cand cineva isi schimba statusul sau da login/logout sign in/sign out)
Ce pot sa fac? a mai patit cineva la fel?

1 răspuns:
| Dezinteres a răspuns:

In fereastra de messenger ( unde ai lista cu contacte ) sus ai messenger - preferences - alerts & sounds - a messenger contact goes online/offline si deselecteaza showing a message at the bottom right corner of screen