| Nayuky a întrebat:

Salut..Numele meu e Sandra si as vrea sa va intreb ceva..pai as vrea sa stiu cat costa scoala in Japonia daca locuiesti acolo? Am nevoie de un raspuns de la cineva care stie sigur pretul aproximativ(stiu ca difera de la o scoala la alta darcare ar fi pretul mediu, minim si maxim?)Dau fundita
Multumesc

1 răspuns:
| etain a răspuns:

Bună! Pentru liceu am auzit că depinde, însă minimum la un liceu privat e de 5000 de euro pe lună, iar la un liceu public e 1500 pentru full time (8 ore) si 400 part time (6 ore).