| Mocton_3448 a întrebat:

Salut, numele meu este Marco si am o problema am 17 ani si am impresia ca fetele ma considera un ciudat oricand trec pe strada fetele se uita la mine nu doar una sau doua ci majoritatea ori oi fi eu un casanova ori sunt un tip urat mama focului am aicea
http://marcotigru-uzzitaker.hi5.com o poza nu-s e vede pra clar dar hotarati voi cum credeti ca ideea e ca totusi cred ca sunt mai urat pentru ca majoritatea colegilor ma fac "maimuta" cu toate ca intr-un fel ma doare nu ii bag in seama si ii las in pace nu mai stiu ce sa cred daca ii puteti da un sfat va rog frumos ajutati-ma

2 răspunsuri:
| andreea_4139 a răspuns:

Nu-ti se pare tie ca se uita toata lumea la tine.sau se uita urat...nu esti primul care are impresia asta...nujtiu cum sa zic si eu am avut prietene care ziceau "ai vazut ce urat se uita ala la mine" dar nu era asa.cred ca ar trebui sa tratez totul cu indiferenta.sa nu bagi toate prostiile in seamabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

si pe TPU ai trecut la agatat cu texte din acestea ieftine? cu palaria aia in cap zici ca esti regretatul cintaret de musica populara Dragan Muntean