| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare.
De ceva timp, mai exact de cand am trecut in clasa a 6-a o colega ma tot priveste in timpul orelor. Dar are o privire mai aparte atunci. Imi ia mereu apararea si se râde la tot ce spun. De multe ori vine la mine si vrea sa vorbeasca iar in pauze de multe ori ma cheama sa stau cu grupul ei. Ce sa inteleg? Ca ma place?
Adevarul este ca nu arata rau. Se imbraca bine si restul. Ne cunoastem de la gradinita si stiu multe despre ea.
Dar faza este ca, daca m-ar placea, totusi nu ar fi genul, adica nu prea ma simt atras de ea. Eu sunt printre cei mai buni din clasa. Am avut ceva probleme de comportament, dar am gasit o prietena buna, care m-a ajutat sa trec peste asta. (in fine). Nu vreau sa jignesc, adica toti suntem buni la ceva anume. Si ea este. Nu este slaba deloc. Intre.
Bine nu ar conta asta.
Dar daca m-ar placea, mie nu mi-ar placea laughing. Intelegeti?
Mie imi place de o fata din a 7-a si de fiecare daca cand o vad simt ceva anume. As vrea sa stiu cum sa ii spun ca o plac, sau sa ii arat.
Acum nu vreau sa va râdeti. Imi vad bine de scoala si de restul.
Doar am intrebat!
Multumesc mult de tot!
Fundita pentru cel/cea care ma juta!
Mersi :*.

Răspuns Câştigător
| Schatzyyyyy a răspuns:

Da ea te place! Dar unele persoane nu se uita la o persoana neaparat la aspectul fizic, sunt persoane care se mai uita si in interior! De multe ori nu conteaza numai aspectul fizic!:* Poti incerca sa ai o relatie mai stransa cu ea, apoi o sa vezi ce vei faci!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place iar in legatura cu fata de care iti place tie, ii poti spune cand prinzi momentul potrivit

| kidy00 a răspuns (pentru mona):

Multumesc mult la toti!
O sa fac tot ce mi-ati zis. O seara fumoasa!

| Pikaciuuu a răspuns:

Aspectul fizic nu conteaza big grin doar la unii thinking adica majoritatea se iau dupa asta, ma rog oh go on dar tot ce trebuie sa faci e sa te gandesti daca fata pe care o placi te place big grin Adica esti in situatia in care de exemplu colega ta te place, tu nu o placi, dar tu o placi pe cea din a 7, dar ea poate nu te place happy esti cam la mijloc thinking nu prea ai ce sa faci prea multe thinking insa daca si ea te place poate ai norocwinking

| FLuturas1albastru4 a răspuns:

N u te complexa dao naiii eu tot asa am probleme cu un baiat se cam holbeaza la mine da r eu il detest