| xOreoCuLăptic a întrebat:

puppy dog eyes Am o problema sad O sa vina o prietena la mine acasa si nu prea stiu ce o sa facem. Ea este foarte amuzanta si plina de viatawinking Si nu vreau s-o dezamagesc big grin As vrea sa se simta bine big hug Niste idei? :* Mersiiii

Răspuns Câştigător
| alecsasweet a răspuns:

Pai. ati putea sa va uitati la un film horror (e mai smecher cand te uiti cu cineva), asculati muzica etc. sunt multe chestii pe care ati putea sa la faceti. dar daca spui ca vrei sa se simta bine, poti sa ii ceri ei parerea. Adica sa nu planifici tu dinainte. Si eu fac la fel cand vine o prietena la mine. Facem ce ne vine in minte atunci pe moment. happy sper ca te-am ajutat :* [poate dai si o fundita] big grin

1 răspuns:
| DyaDya a răspuns:

Iubita tu nu trebuie sa iti faci genul asta de probleme.O prietenie se bazeaza pe sinceritate si personalitate unica.Dar ca ideei sunt multe:deschide youtube cerei sfatul la o melodiewinking las-o sa intre pe mess de la tine, mai uitati-va pe facebook etclaughing chestii de fetehappy