| M041195 a întrebat:

Salut tongue am o problema : vreau sa reinstalez windows-ul am introdus cd-ul in pc am dat restart bla bla bla... a aparut "windows setup" apoi am apasat F6 iar apoi am dat ENTER ca sa inceapa procedura dar mi-a aparut ceva : "Insert the CD labeled
Windows XP proffessional sp2
into your dc-rom drive"
+ Press ENTER when ready " am apasat ENTER dar nu se intampla nimica ramane mesajul asta pe monitor, va rog ajutati-ma T_T T_T.

Răspuns Câştigător
| realistul01 a răspuns:

Se pare ca CD-ROM-ul nu functioneaza bine sau are ceva CD-ul
P.S. mai bine treci pe SP3, e mult mai rapid si mai stabil, asta la mine cel putinbig grin