| Misha4217 a întrebat:

Salut/parintii mei au 1.70 m/eu acum la 17 ani am 1.75/pina la vreo 20 am sanse sa mai cresc cam cit.

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Mai poti creste teoretic pana la 21 de ani, dar tot asa de bine s-ar putea sa ramai la aceasta inaltime.

| iiSceneXX a răspuns:

Poti sa mai cresti maxim 5 cm, tinand cont ca deja ai ajuns la o varsta destul de inaintata. Nu se pune problema ca esti deja format, la baieti abia de la 16-17 ani incep transformarile, deci e posibil sa cresti doar putin, sau mai mult. Dar tinand cont ca parintii tai sunt mici, nu prea cred ca ai sa cresti mult. Doar daca nu ai ceva bunic/bunica mai inalt/a. :*

| Morrígu a răspuns:

Bună.
Hm,cred că în jur de 1, 80; D
Pe curând.

Răspuns utilizator avertizat